Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

47. výstava kaktusů a sukulentů v Jihlavě

     Klub pěstitelů kaktusů a sukulentů v Jihlavě pořádá již 47.výstavu rostlin svých členů. Ta se již tradičně koná v příjemných prostorách starobylého dvora Muzea Vysočiny v Jihlavě. Budova muzea se nachází v horní části Masarykova náměstí, a tak máte přímo v centru města možnost shlédnout nejenom krásné rostliny, ale také prostory pro veřejnost většinou uzavřené. Výstavu kaktusů a sukulentů můžete navštívit ve dnech 11. - 15.června 2014, vždy od 9.00 do 17.00 hodin. V neděli 15.6. bude otevřeno pouze do 16.00.
     Kromě výstavních exponátů bude součástí akce také prodej kvalitních rostlin z přebytků členů klubu, kde můžete v případě zájmu zakoupit jak kaktusy, tak i sukulenty. Zároveň je zajištěna poradenská služba, týkající se praktického pěstování, a na výstavě je neustále přítomno několik zkušených pěstitelů, kteří vám rádi zodpoví případné dotazy. Výstava je zároveň každoročně nejlepší příležitostí k náboru nových členů spolku, které mezi sebou rádi uvítáme.
     Kaktusy jsou na této výstavě sice vždy v převaze, ale  sukulenty jako vzrostlé Agave zde nepřehlédnete. Většina sukulentů má právě v této době nejkrásnější barvy. Těšíme se na vaši návštěvu a setkání nad rostlinami, které máme společně rádi.

Text i foto V.Navrátil

 

Náhledy fotografií ze složky 47. výstava kaktusů a sukulentů v Jihlavě

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář